Domů   RSS   Registrace  

O nás | BAYGER

O nás

 Vážení návštěvníci našich web-stránek,

dovolte pár informací o značce "Bayger" a kdo za ní stojí:
Zavedení značky Bayger sahá až do roku 2002, kdy vznikl pod touto značkou jako první výrobek a jeden z prvních těchto výrobků na světě (!) originální, programovatelný(!),switching systém BAYGER - PS 6.

Tento výrobek vytvořil pan Aleš Bajger, kytarista, zpěvák, hudebník, producent a technik a je dobře vědět, že pracoval jako vývojář a designér lampových/Tube zesilovačů u firmy George Dennis - The Blue Series.  Zde vytvořil osm originálních typů elektronkových zesilovačů a několik specifických reproboxů pro kytary a basové kytary. Tato jeho práce byla oceněna v mnoha médiích západního světa (viz třeba hodnocení mezinárodního časopisu Melody Maker '98 - pro zesilovač "The Blue" jako nejlepší blues-rockový zkreslený zvuk pro kytaru na světě !), tyto zesilovače byly vystavovány na různých světových výstavách - NAMM Show USA, Music Messe - Německo, hudebních eventech v Anglii/pro f.JHS/ a mnoho dalších v letech 1997-2002, hrálo a hraje na ně mnoho světových hudebníků a hudebních skupin. Pan Aleš Bajger pracuje mnoho let se zvukem obecně, včetně designu lampových/Tube zesilovačů a taky efektů pro kytary, a to na špičkové úrovni.

V průběhu let, s podporou vášnívých zájemců, hudebníků ze srdcem, hledačů osobního zvuku a taky přátel - inženýrů, v čele se zakladatelem A.Bajgerem, vzniká značka Bayger, která dává vzniknout různým variantám klasických efektů, ale také otevírá cestu dál originálními výrobky pro hudebníky sestávajících z kytarových efektů, přepínačů, stabilizátorů napětí AC, zesilovačů a další těchto výrobků.
Z hlediska výroby, mechanické funkčnosti a kvality zvuku všech našich výrobků uvádíme, že tyto jsou postaveny kompletně z osobní péčí ve městě Ostrava / Česká republika.

A protože jsme tak blízko k hudbě, otevřeli jsme v roce 2006, zde v Ostravě, obchod s hudebními nástroji s názvem " BAYGER HUDEBNÍ NÁSTROJE - OSTRAVA ", se zaměřením především na kytary, basskytary,efekty, zesilovače, a s tím i souvisejících zařízení. Toto místo je nyní naše základna a místo pro setkávání, meditace a výzkum a taky místo pro komunikaci s vámi. Tento obchod je místem, kde chápeme přání hudebníka a je to místo, kde můžete za námi s důvěrou přijít.

Naše heslo je:
Milujeme hudbu a pomáháme těm, kteří ji tvoří a provozují.

Na základě letitých profesionálních zkušeností poskytujeme v prostorách - BAYGER HUDEBNÍ NÁSTROJE - OSTRAVA,  konzultační servis a poradenství pro hudebníky.
Jsme výrobce vlastních malosériových custom zařízení pro hudebníky, kytarových efektů a stabilizátorů síťového napětí.
Poskytujeme taky menší backline nástrojovou aparaturu pro vykrytí hudebních produkcí v Moravskoslezském kraji.
pro vaše dotazy, názory, náměty nám pište na bayger@email.cz 

Co vyrábíme

Efekty

Přepínače /loopery

Stabilizátory AC napětí

Kytarové zesilovače

Baskytarové zesilovače

Pedalboardy

Pro klávesisty

Napájecí zdroje

DI Boxy

Kde působíme

Česká republika

Slovensko

Německo

Rakousko

Maďarsko

Polsko

Obchodní podmínky

Partnerské weby

Kdo s námi hraje

Kdo jsme

Kamenná prodejna

Kontakt

Bayger Production s.r.o.
Nádražní 3136/138A
Ostrava 702 00
CZECH REPUBLIC / European Union

 tf:  +420 603 117 673

 email:  bayger@email.cz

 
 

Bayger Production s.r.o. | 2017 © webdesign by jacha.cz

Powered by AYNI CMS © tkl.cz